Stojací lampa LUMOS od ASIR v zelené barvě: recenze a hodnocení

Moderní stojací lampa LUMOS vám poskytne příjemné osvětlení, lampu lze volně umístit kamkoli v místnosti. Tato zelená lampa od ASIR vám zaručí unikátní design, který je vhodný do každého interiéru. Svému prostoru dopřejte něco, co jistě nepřehlédnete.

Využití v interiéru

Stojací lampa LUMOS je vhodná do obývacího pokoje ale i do studentského či dětského pokoje. Díky nejmodernější technologii dokáže osvětlit každý koutek místnosti. Pokud potřebujete příjemné a jasné osvětlení při práci, četbě nebo v rámci relaxace, tato lampa bude tou nejlepší volbou.

Popis produktu

Lampa LUMOS je dostupná v zelené barvě a má elektrostatický povlak těla svítidla. Materiál, který se výrobci rozhodli použít, je hliníkové tělo a kovová tyčová noha. V balení najdete kromě samotné svítilny také adaptér pro LED pásky – výstup 12V 2A DC, délku přívodního kabelu 200 cm a zásuvku / zástrčku Typu C 8 – W. Hlavní výhodou je svítivost, jejíž hodnota dosahuje až 470 lumenů a teplota osvětlení se pohybuje na úrovni 3500K při výkonu 12,4 wattu.

Včetně instalačního materiálu. Díky němu si můžete LUMOS osadit rychle a bez problémů.

Doporučení pro umístění

Pokud chcete zaručit dokonalé osvětlení, lampa by měla být umístěna v blízkosti stolu nebo křesla. Pokud si přejete vytvořit příjemnou atmosféru v ložnici, můžete ji umístit k posteli a vytvořit si tak originální roh pro uklidnění před spaním.

Nakupovat tuto lampu můžete na stránkách kupsinabytek.cz, kde je vám k dispozici za přijatelnou cenu. Zelená barva stojací lampy vám dává jedinečnou příležitost vytvořit si útulný a decentní prostor a doplnit tak vaši domácnost o originální design.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.