Stylové venkovní nástěnné svítidlo BAP-68183 v černé barvě

Venkovní svítidlo pro zavěšení na zeď je skvělým doplňkem pro tvou zahradu či terasu. Pokud hledáš kvalitní a stylové řešení, venkovní nástěnné svítidlo BAP-68183 v černé barvě od nábytku pro život je tou pravou volbou pro tebe!

Vyrobené z odolného ABS plastu

Toto venkovní svítidlo je vyrobeno z odolného ABS plastu, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Navíc je výrobek odolný vůči vysokým teplotám, jakým musí čelit například v letních dnech. Rozbijené skleněné pouzdro a vyleptaný kovový povrch, to jsou minulostí!

Nadstandardní IP ochrana

Toto venkovní svítidlo disponuje nadstandardní IP ochranou, což zaručuje jeho odolnost proti vodě a prachu. Závěsný kryt je tak chráněn před nečistotami a deštěm, což zajišťuje jeho bezproblémovou funkčnost i v náročných podmínkách.

Pokud tedy hledáš kvalitní a stylové venkovní svítidlo, které odolá vysokým teplotám i dešti, venkovní nástěnné svítidlo BAP-68183 v černé barvě je pro tebe tou nejlepší volbou!

Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68183 v černé barvě

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.