Stolní svítidlo s E14 paticí a rozměry 23/13/36 cm

Stolní svítidlo je jedním z nejdůležitějších prvků v interiéru. Kromě estetické funkce plní také praktickou úlohu a osvětlení má vliv na náladu a atmosféru v místnosti. Pokud hledáte svítidlo, které bude působit elegantně a zároveň bude dostatečně výkonné, stolní svítidlo s E14 paticí a rozměry 23/13/36 cm může být tou správnou volbou.

Keramické provedení v černo-pískové barvě

Toto stolní svítidlo se vyznačuje krásným keramickým provedením v černo-pískové barvě. Tato kombinace vytváří velmi elegantní dojem, který se hodí jak do moderních, tak i do tradičních interiérů. Keramická povrchová úprava navíc zajišťuje vysokou odolnost svítidla vůči poškrábání a jiným povrchovým újmám.

Vhodné pro 1x E14 40 W žárovku

Abyste mohli stolní svítidlo používat, musíte do něj vložit žárovku s E14 paticí. Svítidlo je určeno pro 1x E14 40 W žárovku, která zajišťuje dostatečně silné osvětlení. Samotné svítidlo se snadno ovládá pomocí klasického vypínače zapojeného do zásuvky.

Pokud ještě nemáte vhodnou žárovku, nabízíme Vám možnost si ji zakoupit spolu s tímto svítidlem zde:

Velikost svítidla je 23x13x36 cm

Tohle stolní svítidlo má rozměry 23x13x36 cm, což je ideální velikost pro použití na pracovním stole, nočním stolku či na jiném kusu nábytku. Svítidlo bude nejen krásným dekoračním prvkem, ale poslouží Vám také k tomu, aby jste měli v místnosti dostatečné světlo na čtení nebo práci.

Stolní svítidlo s E14 paticí a rozměry 23/13/36 cm

Závěr

je ideální volbou pro ty, kteří hledají krásný a výkonný zdroj světla. Keramické provedení v černo-pískové barvě je nejen elegantní, ale zároveň zajišťuje vysokou odolnost svítidla vůči poškrábání a jiným povrchovým újmám. Svítidlo je vhodné pro jednu žárovku s E14 paticí a rozměry 23x13x36 cm jsou ideální pro použití na pracovním stole, nočním stolku či na jiném kusu nábytku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.