Stima jídelní židle Silvana: luxusní zakázkové provedení pro vaši domácnost


Popis výrobku

Stima jídelní židle Silvana je vyrobena z masivního buku s čalouněným sedákem. Tento luxusní kus nábytku je ideální nejen do domácností, ale i do zátěžových prostor, jako jsou restaurace nebo hotely. Nosnost židle je až 155 kg, což z ní dělá vysoce kvalitní a odolný kus nábytku pro každou příležitost.

Provedení

Stima jídelní židle je vyrobena z celodřevěného buku a čalouněná je velice kvalitním materiálem. Sedák je dostatečně široký pro komfortní sezení a vyroben z příjemné textilie, která je snadno udržovatelná a pohodlná. Celkové provedení židle je velmi elegantní a dokáže zvýraznit každý interiérový styl.

Pro zakázkové provedení si můžete vybrat z nabídky barev a typů dřev, které jsou k dispozici.

Povrchová úprava

Zakončení dřeva na židli můžete vybrat podle nabídky ve vzorníku. Standardně je povrchová úprava v podobě moření a lakování. Pokud máte specifické požadavky na použité laky a barvy, můžeme je zohlednit při výrobě vaší zakázkové židle.

Zakázkové provedení

Tento výrobek je možné objednat jako zakázkové provedení, které bude dokonale odpovídat vašim požadavkům. Poradíme vám s výběrem vhodného materiálu a barev, a také vám poskytneme celkový náhled na to, jak by vaše židle mohla vypadat v reálném světě.

Závěr

Jestliže hledáte kvalitní a elegantní jídelní židli pro domácnost nebo vaše zátěžové prostory, je Stima jídelní židle Silvana tou pravou volbou. Díky jejímu luxusnímu provedení a kvalitnímu materiálu se jedná o nábytek, který vám poskytne pohodlí a dokonale doplní váš interiér.

Stima jídelní židle Silvana

Využijte šanci a objednejte si svou vlastní zakázkovou jídelní židli Silvana na www.nabyteklevneji.cz.

Zakázkové provedení Stima jídelní židle Silvana

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.