Moderní vanová zástěna Ravak Rosa v designu satin – rozměr 150×85 cm (7QRM0U00Y1)Otočný systém otevírání

Zástěna Ravak Rosa disponuje praktickým otočným systémem otevírání, který umožňuje snadné vstupování a vystupování z vany. Tento systém otevírání umožňuje zástěnu otáčet o 180 stupňů, díky čemuž je ovládání velmi snadné a pohodlné.

Pravá orientace

Zástěna Ravak Rosa je určena pro použití na vanách s pravou orientací. Díky této funkci je vanová zástěna vždy dokonale přizpůsobena prostoru a zaručuje perfektní těsnění, takže se nemusíte obávat žádných úniků vody.

Profil v matném chromu

Zástěna Ravak Rosa má profil v matném chromu, který je nejen elegantní a moderní, ale také velmi odolný vůči poškození a opotřebení. Tento profil zaručuje dlouhou životnost vanové zástěny, takže se nemusíte obávat, že by se vám během krátké doby musela vyměnit.

Jednodílná zástěna

Zástěna Ravak Rosa se skládá pouze ze jednoho dílu. Tento fakt výrazně zjednodušuje montáž a údržbu, jelikož není třeba demontovat více částí a vše lze snadno vyčistit či vyměnit. Jednodílná zástěna je také velmi přehledná a díky této funkci mnohem estetičtější, takže by mohla být dokonalým doplňkem každé koupelny.

Asymetrické vany

Zástěna Ravak Rosa je určena pro použití na asymetrických vanech. Asymetrické vany jsou často preferované v dnešní době, protože nabízejí zajímavý a moderní design. Vanová zástěna je dokonale přizpůsobena těmto typům van, takže se nemusíte obávat, že by se jí nepodařilo dokonale těsnit podél asymetrických křivek.

Odkaz na produkt

Pokud byste si chtěli tuto vanovou zástěnu pořídit, můžete si ji zakoupit na srovnavacním portálu Srovnavacnabytku.cz. Produkt najdete na této adrese:

Vanová zástěna Ravak Rosa – satinová

Obrázky

Ravak Rosa vanová zástěna
Ravak Rosa vanová zástěna detail

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.