Hoorns Černá masivní skříň Frax 85 cm: Klenot každého interiéru

Skříň Frax je osobitým kusem nábytku. Je vyrobená z černě lakovaného masivního dubového dřeva a má lakovanou kovovou podnož černé barvy. Skříň nabízí velký úložný prostor a díky jejímu designu si ji zamilují všichni, kteří ocení jednoduchost, čistotu provedení a také použití vysoce kvalitních materiálů.

Minimalismus skříně Frax bude nejlépe vynikat v jednoduše a vzdušně zařízeném interiéru, kterému dodá stylovost a nadčasový prvek. Součástí interiéru se tak může stát klenot, který rozzáří každý pokoj.

Nabídka velkého úložného prostoru skříně Frax

Jedním z největších přínosů této skříně je velký úložný prostor, který nabízí. Skříň Frax disponuje nejen prostorným interiérem, ale také barevně sladěnými police, na kterých lze umístit dekorativní předměty, knihy či jiné doplňky.

Navíc skříň disponuje vysouvacími zásuvkami, které poskytnou další úložný prostor pro drobnější předměty. Díky tomuto řešení bude interiér vašeho domova nejen krásný, ale také velmi praktický.

Design skříně rozzáří každý pokoj

Jak již bylo řečeno, skříň Frax se nejlépe uplatní v interiéru s minimalistickým dekorem, kde si může vyniknout. Ať už ji umístíte do obývacího pokoje, ložnice nebo jiného prostoru, její design rozzáří každý pokoj. Její černá barva se hodí k mnoha barevným kombinacím, ale nejlépe ji vyniknout necháte v kombinaci s bílou či šedou.

skříň Frax

Několik důležitých tipů na konec

Při používání skříně Frax si dávejte pozor na to, jak ji čistíte. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Pokud vás zaujala tato krásná skříň, objednejte si ji na stránkách https://www.velkynabytek.cz/produkt/hoorns-cerna-masivni-skrin-frax-85-cm a vybrat si ji můžete z nabídky našeho e-shopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.