Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 180×50 cm akácie – recenze a specifikace


Recenze desky pod umyvadlo Naturel Dolce 180×50 cm akácie

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 180×50 cm akácie je skvělým řešením pro ty, kteří hledají designový prvek do své koupelny. Pokud vám nevyhovuje klasická skříňka pod umyvadlo, tato deska může být tou správnou volbou. Jedná se o desku vyrobenou z kvalitního dřeva akácie, která je velmi trvanlivá a vydrží mnoho let.

Design a kvalita materiálu

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 180×50 cm akácie má krásný přírodní vzhled dřeva, díky čemuž se hodí do různých typů koupelen. Akátové dřevo patří mezi nejlepší druhy tvrdého dřeva, které se používá při výrobě nábytku. Je odolné vůči vlhkosti a mechanickému poškození, což je v koupelně velkou výhodou.

Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy, protože deska nepřichází s otvorem. To ale vůbec není problém, stačí použít kroužek pro umyvadlo a otvor udělat podle něj. Díky tomu si budete moci zakoupit libovolnou umyvadlovou mísu a přizpůsobit si velikost otvoru.

Montáž a konzole

Pokud plánujete instalaci desky pod umyvadlovou mísu, musíte počítat s tím, že součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď. Ty si budete muset pořídit zvlášť. Existuje však mnoho druhů konzol, které se hodí k této desce a lze je snadno zakoupit v obchodech s nábytkem nebo na internetu.

Shrnutí

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 180×50 cm akácie je skvělým designovým prvkem do koupelny, který se může hodit každému, kdo hledá originální nábytek. Je vyráběna z kvalitního dřeva akácie, které je velmi trvanlivé a odolné proti vlhkosti a poškození. Deska nepřichází s otvorem pro odpad umyvadla, ten si musíte udělat sami. Pokud plánujete použít tuto desku pod umyvadlo, musíte si pořídit konzole na pověšení desky na zeď zvlášť.

Pokud vás zaujala tato deska pod umyvadlo, můžete ji zakoupit na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/deska-pod-umyvadlo-naturel-dolce-180m50-cm-akacie-do18050ak.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.