Volně stojící vana Polysan Retro s černou barvou a bílými nohami o velikosti 158×73 cm pro levou i pravou stranu – produktové číslo 72971

Volně stojící vana Polysan Retro s černou barvou a bílými nohami je skvělou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a zároveň moderní výrobek pro svou koupelnu. Tato vana je vyrobena z akrylátu a je dostupná v levé i pravé orientaci. Má velikost 158×73 cm a objem vany je 175 litrů.

Design a barva

Tato vana je navržena v klasickém stylu, který se hodí do jakékoliv koupelny. Černá barva vanu dává elegantní a zároveň moderní vzhled. Bílé nohy vytvářejí kontrast a zároveň dávají všechny části vanu dohromady.

Volně stojící vana Polysan Retro s černou barvou a bílými nohami

Levá i pravá orientace

Tato vana se hodí pro koupelny s různým rozložením a umístěním. Díky levé i pravé orientaci můžete jednoduše vybrat tu správnou variantu pro vaši koupelnu.

Velikost

Vana má velikost 158×73 cm, což je ideální pro větší koupelny. Vana má dostatek prostoru pro pohodlné koupání i relaxaci po náročném dni.

Objem vany

Objem vany je 175 litrů, což je dostatek vody pro pohodlné koupání. Tato vana se proto hodí pro každou rodinu, která hledá praktický výrobek pro svou koupelnu.

Volně stojící vana Polysan Retro s černou barvou a bílými nohami

Pokud hledáte volně stojící vanu s moderním designem, která se hodí do každé koupelny a zároveň vám poskytne dostatek prostoru pro pohodlné koupání, je vana Polysan Retro tou nejlepší volbou.

Nakupujte nyní produkt s číslem 72971 na odkazu https://www.maliboo.cz/produkt/volne-stojici-vana-polysan-retro-158m73-cm-akrylat-leva-i-prava-cerna-nohy-bile-72971 a dopřejte si dokonalý relax ve vaší koupelně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.