Testujeme čalouněnou postel IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm v provedení Mat Velvet 99

Postel IDRIS představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje dvěma úložnými prostory, do kterých snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci. Základ postele tvoří masivní dřevo a dřevotříska.

Vyberte si materiál podle vašich představ

Calouněná postel IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm v provedení Mat Velvet 99 je oblíbená volba zákazníků, kteří hledají jednoduchý a stylový design, který dokonale zapadne do každého interiéru. Mat Velvet 99 je krásná hluboká šedá barva, která navozuje pocit klidu a harmonie v celém pokoji. Kromě ní je v nabídce dalších 6 různých materiálů, včetně bavlny, lnu a kůže.

Jak probíhalo sestavení postele IDRIS?

Při sestavování postele IDRIS jsme nezaznamenali žádné potíže. Návod pro sestavení byl přehledný a díky pečlivému zabalení jsme měli všechny díly ihned po ruce. Postel jsme dokázali sestavit během 60 minut bez použití jakéhokoliv zvláštního nářadí.

Jak se bude postel osvědčovat v praxi?

Postel IDRIS byla testována více než týden a všechny testy si postel vybrala s přehledem. Základem je vynikající kvalita materiálů a konstrukce. Postel nevrže ani se neohýbá a zůstává pevně na místě, bez ohledu na váhu nebo pohyb osoby na ní. Navíc jsme ocenili dvě úložné prostory, do kterých se vejde opravdu mnoho věcí.

Postel IDRIS

Závěr

Pokud hledáte stylovou a praktickou postel s úložnými prostory, postel IDRIS je tím pravým řešením pro vás. Elegantní design se hodí do jakéhokoliv interiéru a kvalitní materiály zajistí, že tuto postel budete mít ještě dlouhá léta jako novou. Kupte si ji zde!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.