Stojací lampa 134 s mnoha barevnými možnostmi


O produktu

Stojací lampa 134 je moderní a stylovou volbou pro osvětlení vašeho interiéru. Díky svému jednoduchému designu a barevnému klobouku se hodí do každého prostoru. Můžete si vybrat ze mnoha barevných možností a tak si ladit barvy se zbytkem interiéru.

Vlastnosti

  • Výška: 134 cm
  • Šířka klobouku: 45 cm
  • Barvy: Šedá, modrá, žlutá, růžová, zelená, červená
  • Délka kabelu: 200 cm
  • Typ žárovky: E27

Design

Trojnožkový design stojací lampy je nejen stylový, ale také velmi stabilní. Vybírat můžete ze širokého spektra barev a najít tak tu pravou pro váš interiér. Klobouk lampy má moderní a jednoduchý tvar, který se hodí do každého prostoru. Název „134“ odpovídá výšce této stojací lampy, která je právě 134 cm.

Proč si vybrat stojací lampu 134?

  • Za prvé, díky svému provedení je kromě funkčnosti velmi i stylová.
  • Za druhé, s širokou nabídkou barev si můžete vybrat tu pravou pro váš interiér.
  • Za třetí, potřebujete-li doplnit prostor o osvětlení, stojací lampa 134 je ideální volbou.

Kde si stojací lampu 134 pořídit?

Chcete-li mít vlastní stojací lampu 134 v obývacím pokoji, na pracovně, nebo třeba v ložnici, můžete si ji zakoupit na stránkách nabytekted.cz. Na této stránce najdete nejen stojací lampu 134, ale také mnoho dalších stylů, barev lamp a doplňků pro osvětlení a interiér.

Barevné možnosti stojací lampy 134

Stojací lampa 134 žlutáŽlutá stojací lampa 134 je ideální pro výrazné a moderní interiéry. Tuto barvu lze skvěle sladit se středně tmavými stěnami, nebo třeba s akcenty v podobě žlutých polštářů.

Stojací lampa 134 červenáČervená barva v interiéru evokuje energii a vášeň. Stojací lampa 134 v červené barvě dokáže skvěle doplnit jednoduché a moderní interiéry, ale také třeba neoklasické interiéry s vysokými stropy.

Stojací lampa 134 zelenáZelená stojací lampa 134 nikoho nenechá na pochybách, že máte přírodní linii. Hodí se k tradičním a rustikálním interiérům, ale i k minimalistickým úpravám s výraznějšími detaily.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.