Regál GALA – styl a praktičnost ve spojení s borovicí atlantic a černou barvou

Otevřený policový regál GALA s výraznou konstrukcí snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí.

Již několik let se trend v nábytkářském průmyslu zaměřuje na minimalistický design a jednoduché linie. Regál GALA se ovšem několikaletému trendu vymyká – jeho konstrukce působí robustním dojmem, který přináší do místnosti servítku svébytnosti.

Styl

Regál GALA vyniká unikátním designem a exkluzivním vzhledem. Zvláštní dvoubarevná kombinace – borovice atlantic a černa – určuje dojem noblesy a nadčasovosti.

Regál GALA

Borovice atlantic patří k nejvyhledávanějším druhům u nábytkových výrobců a designérů. Tento druh dřeva se vyznačuje svým jemným a matným povrchem, který krásně doplňuje a zvýrazňuje elegantní černou barvu v kombinaci s minimalistickým designem regálu.

Praktičnost

Regál GALA je velmi praktický a funkční kus nábytku. Jeho otevřené police nabízí dostatek místa pro uskladnění všeho, co byste si jen dokázali představit – od knih a dekorativních předmětů až po květiny a charakterové artefakty.

Interiér s Regálem GALA

Regál GALA se může pyšnit dalšími plusovými body, jako například snadná instalace bez jakéhokoliv nářadí. Nábytek se dá sestavit snadno a rychle, takže se nemusíte bát, že byste ztratili spoustu času s nutnými nářadími.

Nakupovat můžete zde: Regál GALA na Nábyteklevněji.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.