Nový koberec Universal Ulai – rozměry 80 x 150 cm


Pokud hledáte moderní, kvalitní koberec, který zaujme nejen svým vzhledem, ale i svou odolností a snadnou údržbou, nemusíte hledat dál. Značka Universal koberce totiž představila svůj nový kousek z kolekce Ulai – koberec rozměru 80 x 150 cm.

Pohled na nový koberec

Stačí se podívat na tento fešák a je jasné, že s ním jednoduše nemůžete sáhnout vedle. Jeho moderní design s kombinací černé a bílé barvy okouzlí každého, kdo rád sáhne po stylových doplňcích do svého domova.

Koberec Universal Ulai

Materiály použité při výrobě

A co je důležité v rámci kvality koberec – jeho materiál? V případě Universal Ulai byla použita výhradně kvalitní polypropylenová vlákna, což zajišťuje nejen měkkost a komfort během chození po koberci, ale i snadnou údržbu.

Je totiž známo, že polypropylenová vlákna jsou velmi odolná vůči poškození, jsou nárazuvzdorná a odolají i množství slunečního záření. Díky tomu bude váš koberec vypadat jako nový i po mnoha letech používání.

Kde zakoupit nový koberec Universal Ulai

Pokud se rozhodnete investovat do tohoto moderního kousku s vysokou kvalitou, můžete si jej jednoduše objednat na stránkách Interierio.cz. Tam najdete nejen tento, ale i široký výběr dalších kvalitních koberců pro váš domov.

Nečekejte proto a investujte do kvalitního a stylového doplňku, který vám poskytne pohodlí během chození a zároveň dodá vašemu interiéru úžasnou atmosféru. Koberec Universal Ulai v akci na Interierio.cz neváhejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.