Novinka! Trojmístná oranžová pohovka MUSTANG od ASIR

Jste v situaci, kdy potřebujete novou pohovku do vašeho bytu, ale nevíte, co si vybrat? Když už víte, jaká barva a velikost pohovky by pro vás byla ideální, může se stát, že se vám stále nedaří najít svou ideální pohovku. Nebojte se, právě jsme našli perfektní řešení vašeho problému.

pohovka

MUSTANG pohovka je jednoduchá pohovka ve třech barevných provedeních.

Tento kousek nábytku vás okouzlí svou jednoduchostí, ale zároveň praktickým designem. Pohovka je navržena tak, aby se dokonale hodila do jakéhokoli prostředí a dokázala splnit vaše nároky na pohodlí a estetický vzhled.

MUSTANG pohovka se vyrábí v třech různých barevných provedeních – černá, modrá a oranžová. Náš dnešní článek se zaměřuje právě na výjimečnou trojmístnou oranžovou pohovku. Tuto pohovku zvláštností dělá nejen barva, ale také materiál a konstrukce, které se velmi dobře doplňují.

Trojmístná oranžová pohovka MUSTANG od ASIR bude skvěle vypadat v každém moderním interiéru i v retro stylu. Vyzkoušejte ji třeba na tmavě šedém koberci nebo na světle béžové podlaze – bude to skvělá kombinace.

Konstrukce pohovky

Stěžejní částí pohovky je samozřejmě konstrukce, ze které se skládá. MUSTANG pohovka je vyrobena z dřeva buku, což zaručuje vysokou pevnost a stabilitu pohovky. Součástí jsou také kovové černé nohy, které pohovce dodají „vzdušnější“ vtisk. Tyhle nohy jsou perfektním protiváhou pro oranžový design pohovky.

Velkou výhodou pohovky je pohyblivé opěradlo, které dokáže přizpůsobit vašim potřebám. Tento prvek zvyšuje pohodlí při dlouhých čteních knih, kdy si můžete opřít hlavu, ale také během sledování televize, kdy si můžete položit přes sebe deku a více se naopak soustředit na obrazovku.

Ještě větší komfort pak přináší nastavitelný mechanismus ramen, který lze přizpůsobit podle vašeho vkusu. Tak můžete být bez starosti, že by vás zas to něco tahalo za zády.

Materiál

Materiál pohovky je také velice důležitým faktorem, kterým se musíte řídit. Nutně hledejte takovou pohovku, která bude odpovídat vašim představám o kvalitě a estetickém vzhledu.

Trojmístná oranžová pohovka MUSTANG od ASIR se vyrábí z materiálu, který zaručuje vysokou kvalitu. Tento materiál je polyester, který je v současné době velmi oblíbený. Je to proto, že jde o velmi odolný materiál, který není náchylný na běžné opotřebení a je snadno čistitelný. Díky tomu se vám dlouho vydrží jako nová.

Rozměry

Rozměry pohovky jsou dalším důležitým údajem, na který byste se měli zaměřit. Pro vyrábění pohovky byly použity kvalitní materiály, což se projevuje při kontaktu s pohovkou. Rozměry trojmístné oranžové pohovky MUSTANG od ASIR jsou následující:

  • Šířka: 239 cm
  • Výška: 83 cm
  • Hloubka: 99 cm
  • Sedáky: 28 DNS měkká pěna
  • Pružina uprostřed
  • Polštáře nejsou součástí balení

Pohovku můžete využít nejen v obývacím pokoji, ale i na terase nebo balkóně. Pohovka se rychle a snadno přenáší, takže pokud si chcete užít krásné slunečné dny navenek, můžete pohovku snadno přenést a užít si taktež přírodního světla.

Závěrem

Na závěr nesmíme zapomenout na to, že naší pohovku si můž

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.