Novinka! Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 15 v světle šedé látce s pravým rohem

V dnešní době, kdy se stále více lidí potýká s nedostatkem bytového prostoru, je velice důležité mít doma nábytek, který je multifunkční a praktický. V této kategorii se nepochybně řadí i rozkládací rohové sedačky. Jednou z nejnovějších a nejpokročilejších sedaček na trhu je BIFIDA 15.

Rozkládací rohová sedačka

Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 15 se řadí mezi ty nejkvalitnější a nejpohodlnější sedačky, které na trhu jsou. Kromě toho, že má moderní a stylový design, nabízí také velký komfort a dostatek prostoru pro celou rodinu.

Díky svému mechanismu rozkladu (DL) lze sedačku snadno a rychle přeměnit na pohodlné lůžko, které nabízí rozměr 125 x 195 cm. To je ideální řešení pro přijetí návštěvy, která zůstane na víkend nebo třeba i na celý týden.

Navíc, sedačka je dodávána v demontu, což usnadňuje její přepravu a montáž.

Provedení a materiál

BIFIDA 15 je zhotovena z nejvyšší kvality materiálů, aby byla co nejodolnější a dlouhodobě vydržela. Potahová látka nazývaná Monolith 84, je velmi příjemná na dotek a zároveň snadno udržovatelná.

Rozměr této rozkládací sedačky je 250 x 70/85 x 170 cm. Výška sedu je 40 cm a hloubka sedu 72 cm. Co se týče barvy, BIFIDA 15 je k dispozici ve světle šedé látce s pravým rohem.

Pojďte si tuto sedačku zakoupit právě teď a vytvořte si útulné místo pro posezení i spaní.

Zakoupit rohovou sedačku BIFIDA 15 v šedé látce s pravým rohem můžete na webu SkvělýNábytek.cz.

rozkládací rohová sedačka

BIFIDA 15 is a modern and practical corner sofa bed that offers plenty of space for the whole family. With its DL folding mechanism, it can be easily converted into a comfortable bed measuring 125 x 195 cm. Made of high-quality materials, it is durable and long-lasting. Its Monolith 84 textile is both pleasant to the touch and easily maintainable.

rozkládací rohová sedačka

If you are looking for a practical and comfortable solution for your home, BIFIDA 15 is the perfect choice for you. You can buy it now on SkvělýNábytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.