Moderní úložný systém Expedo Komoda URAL 150: Praktický a stylový kus nábytku pro váš interiér

Doba, kdy jsme mohli mít v bytě prostor na uložení všech našich věcí, je už dávno pryč. Dnes se musíme vypořádat s nedostatkem místa a hledat praktická řešení, která nám umožní ukládat věci tak, abychom na ně měli snadno přístup. A právě zde nám přichází na pomoc moderní úložný systém Expedo Komoda URAL 150.

Komoda URAL 2 – Kvalitní materiál a praktický design

Komoda URAL 2 je vyrobena z kvalitního materiálu, který je opatřen ABS hranami. Tyto hrany chrání před mechanickým poškozením a vlhkostí, což zajišťuje dlouhou životnost nábytku. Komoda je navržena tak, aby poskytovala dostatek úložného prostoru. Skládá se ze tří prostorných zásuvek a dvou skříněk s dvířky.

Skříňky jsou rozděleny policemi pro přehlednější uspořádání věcí. Dvířka skříněk i zásuvek nemají úchyty, ale otevírají se pomocí systému PUSH TO OPEN. Tak není potřeba hledat úchyty nebo kliky, stačí pouze přitlačit a zásuvky a skříňky se otevřou. Komoda stojí na nízkých nožičkách, takže se snadno vejde kamkoliv do pokoje. A navíc, díky více dekorům, můžete vybrat takový, který perfektně zapadne do vašeho interiéru.

Chcete si objednat tuto praktickou a stylovou komodu? Navštivte web Interierio.cz a objednejte si jednu do vašeho bytu. Věříme, že vám bude sloužit dlouhá léta a pomůže vám udržet vaše věci v pořádku.

Shrnutí:

  • Komoda URAL 2
  • ABS hrana
  • 3 zásuvky/2 skříňky
  • Bez úchytů, systém PUSH TO OPEN
  • Výběr z více dekorů

Použité materiály:

  • LTD
  • PVC

Expedo Komoda URAL 150 na obrázku

Expedo Komoda URAL 150 je nejen praktická, ale také nádherná a stylová. Zároveň poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše věci. A navíc, pomocí systému PUSH TO OPEN, je ovládání velice snadné a pohodlné. Pokud hledáte moderní úložný systém, který zapadne do vašeho interiéru, je Expedo Komoda URAL 150 tou správnou volbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.