Mini formička na 6 košíčků Nordic Ware Mini Marianne s objemem 700 ml


Mini formička na 6 košíčků Nordic Ware Mini Marianne

Každá jiná, přesto krásná

Mini bábovky americké značky Nordic Ware jsou dokonalým doplňkem každé domácí kuchyně. A nejen to, dají se použít nejen na pečení bábovky, ale třeba i mini muffiny nebo petit fours. Forma na 6 košíčků má objem 700 ml, rozdílné tvary košíčků jsou velikosti 8,5 x 8,5 x 3 cm, což ji činí perfektní pro domácí mlsání.

Perfektní a svým rozměrem i rozkošná

Díky tomu, že je forma jednolitá, můžete do každého tvaru nalít jiné těsto, čím vykouzlíte bisrovice, které se budou líbit nejen vám, ale i vašim nejbližším. Výsledkem může být čokoládová sladkost pro dcerku, kokosová pochoutka pro syna, mramorová delikatesa pro drahou polovičku a tvarohová lahůdka pro vás. A navíc to vše jen z jedné trouby.

Jak na to

Forma je vyrobena z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než je uvedeno v receptech. Pro co nejkvalitnější výsledek doporučujeme pečení hutnějších těst (máslových, třených, kynutých), které dají vyniknout všem detailům formy. Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje, nepoužívejte kovové předměty či drátěnky. Pro odstranění odolnějších usazenin těsta použijte měkký kartáček. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje. Doporučujeme formu vymazávat přepuštěným máslem a vysypat polohrubou moukou. Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení.

Ikonické bábovky Nordic Ware, které dobyly svět

Zní to jako pohádka nebo Americký sen, ale příběh je pravdivý. V roce 1946 se v Minnesotě začala ps

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.