Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti Gliss II – elegantní kousek pro vaše interiéry, délka 90 cm


Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti Gliss II

Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti Gliss II

Elegantní kousek pro vaše interiéry

Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti Gliss II je jedinečným doplňkem do vašeho domova. Díky svému minimalistickému a elegantnímu designu se hodí do jakéhokoli interiéru. Můžete ji umístit nad pohovku, nad komodu nebo v prostoru mezi dvěma okny.

Délka 90cm

Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti Gliss II měří 90 cm, což je ideální velikost pro většinu místností. Její propracovaný design s geometrickými tvary je zárukou toho, že skvěle využije prostor, kterým disponujete.

Kolekce dekorací a nábytku z dílny Mauro Ferretti

Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti Gliss II patří do kolekce dekorací a nábytku, kterou navrhuje designér Mauro Ferretti. Tato kolekce bere inspiraci v industriálu a patině, což se odráží v propracovaných detailech a neobyčejné kvalitě zpracování.

Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti Gliss II s detaily

Příběh každého kousku

Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti Gliss II není jen kovovou ozdobou. Každý kus má svůj příběh a charisma, které dodají vašemu domovu něco neobyčejného. Zkuste si představit, že se tato krása bude třpytit na vaší zdi, až budete pozvat své hosty na večírek. Určitě budou ohromeni.

Zjistěte více o kovové nástěnné dekoraci Mauro Ferretti Gliss II zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.