Idze Šatní skříň BONO 05 160 cm – moderní úložný prostor v dub sonoma provedení


Úložný prostor je v domácnostech často nedostatkové zboží a pokud chybí i u vás doma, je na čase to vyřešit. Sáhněte po šatní skříni BONO O5, která svým rozložením nabízí široké možnosti. Uložíte zde všechno, co potřebujete. Postavená na drobném podstavci vypadá elegantně. Jemné a přitom pevné zpracování, kdy se vyrábí z laminované nábytkové desky, dává vyniknout příjemnému vzhledu, který se hodí do mnoha interiérů, místností a stylů.

Praktický a moderní design

Rozdělená na dvě základní části, ve kterých najdete prostorné police a závěsnou tyč na všechno vaše oblečení, využívá možnosti posuvného zavírání a otevírání dveří. Díky tomu se hodí i do menších domácností. Na dveřích najdete nezbytné zrcadlo, které opticky rozšíří interiér a pomáhá s výběrem outfitů. Hrany jsou kompletně zakončeny ABS dýhou a hliníkové rukojeti pomáhají při manipulaci s posuvnými dveřmi. Vše dodáváno v demontu s podrobným návodem na sestavení.

Funkčnost a pohodlí

Šatní skříň BONO 05 je nejen praktická, ale také moderní a elegantní. V 160 cm vám nabízí dostatek prostoru na uložení vašich věcí. Zároveň oceníte její kvalitní zpracování, které zaručuje pevnost a odolnost. Vše je navíc zakončeno hliníkovými rukojetmi pro snadnou manipulaci s dveřmi a posuvným zavíráním.

Specifikace produktu

  • Skříň rozdělená na 2 části
  • Hrany ošetřeny ABS
  • Dodáváno v demontu
  • Elegantní vzhled

Idze Šatní skříň BONO 05 160 cm

Jestliže sháníte moderní a praktický úložný prostor, je šatní skříň BONO 05 tou správnou volbou. Nabízí dostatek prostoru na uložení vašich věcí, díky čemuž ušetříte čas i prostor. A nejen to – její moderní a elegantní design ji činí skvělým doplňkem do interiéru vaší domácnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.