Hypnotická rohožka pro vaše domácí zvířátka: Conceptum Hypnose Pets 45 x 70 cm v černé barvě


Hypnotická rohožka pro vaše domácí zvířátka: Conceptum Hypnose Pets

Úvod

Špatné počasí? Nálada pod psa? Tak přece nemůžete domů. Tito veselí zvířecí kamarádí chmurné myšlenky i nečistoty na botách hravě zaženou. Jsou hned čtyři pro čtyřnásobný efekt. Úsměv na tváři vykouzlí i vašim návštěvníkům, malí budou nadšeni a velcí se aspoň na chvíli vrátí o pár (desítek?) let zpátky.

Rozměry

45 x 70 cm. To je dostatečná velikost i pro větší psy a zároveň se vejde i do menších bytů.

Vlastnosti rohožky

Rohožka Conceptum Hypnose Pets je vybavena hypnotickým motivem, kterým zaujme nejen vaše zvířátko, ale i náročné pohledy návštěvníků. Černá barva je navíc velmi praktická, jelikož neukazuje každou drobnou nečistotu. Naopak, s průměrnou zvětšovací schopností drobných nečistot se snadno vyřeší úklid – je tedy vhodná pro domácnosti nejen s domácími mazlíčky, ale i s dětmi.

Využití rohožky

Rochožku Conceptum Hypnose Pets můžete nejen umístit do hlavního vchodu, ale využijete ji i v dalších místnostech. Jistě si najde místo i v ložnici, kuchyni či koupelně. A to nejen díky její funkčnosti, ale i díky přitažlivému designu. Protože každá místnost potřebuje nějaký život a rohožka Conceptum Hypnose je to pravé.

Závěr

Nezmiňujeme se náhodou o hypnotických motivem a postřehových schopnostech rohožky Conceptum Hypnose Pets. Pokud ji necháte svým zvířátkům delší dobu, může se stát, že si i vy svůj efekt začnete uvědomovat a třeba zjistíte, že se vám stresující situace zdají být méně stresující. V každém případě můžeme jen doporučit a koupit stojí za to! Pokud máte zájem o produkt, můžete si ho zakoupit na stránkách BREGA.

Conceptum Hypnose Pets

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.