Elektrizujte svůj obývací pokoj s televizním stolekem VIVALDI MEX 160 s LED osvětlením v černé barvě

Televizní stolek MEX 160 cm je kombinací matu a moderního lesku. Svým rozměrem je optimální pro menší a středně velké obývací prostory. Skládá se ze spodní uzavíratelné skříňky, která je uprostřed rozdělena, a vznikají tak dvě samostatné komory pro uložení drobností a praktických předmětů. Eleganci stolku podtrhne LED osvětlení. Na poličku a desku stolu můžete umístit dekorace nebo květiny, které oživí a zkrášlí interiér. Na horní část skříňky se bez problémů vejde i velký televizor.

Luxusní design a moderní prvky

Televizní stolek VIVALDI MEX 160 se svým luxusním designem a moderními prvky perfektně doplní váš obývací pokoj. Korpus je matný, ale dveře jsou ve vysokém lesku, což vytváří kontrast a dodává stolku osobitost. Stůl je k dispozici v elegantní černé barvě, která se hodí do různých interiérů.

Rozměry a materiál

Televizní stolek VIVALDI MEX 160 má rozměry ŠxVxH: 160x50x35 cm, což je dostatečný prostor pro velký televizor a další elektroniku. Stůl je vyroben z kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm, což zaručuje pevnost a odolnost. Desky jsou navíc chráněny ABS hranou, což zvyšuje odolnost nábytku proti vlhkosti a poškození.

Uložení RTV příslušenství

Televizní stolek VIVALDI MEX 160 disponuje police pro uložení RTV příslušenství, což usnadní vaši práci s organizací kabelů a dalších drobných součástí. Díky tomu bude váš obývací pokoj vždy uklizený a přehledný.

Montáž a záruka

Televizní stolek VIVALDI MEX 160 je dodáván v demontovaném stavu, ale součástí balení je montážní návod, takže jej snadno a rychle sestavíte. Navíc máte záruku 24 měsíců, takže si můžete být jisti, že vám stůl dlouho poslouží.

VIVALDI MEX 160
Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.