Dětský stůl s židlemi Tlapková Patrola – moderní a pohodlný set pro malé fanoušky

Dětský stůl s židlemi motivovaný oblíbenými postavičkami ze seriálu Tlapková Patrola udělá radost všem příznivcům tohoto seriálu. Pokud hledáte kvalitní a pohodlný stůl pro vaše dítě, právě jste na správném místě.

Dětský stůl s židlemi Tlapková Patrola

Kvalitní zpracování

Stůl je velice kvalitně zpracovaný, pevný a stabilní. Vydrží tak nejen každodenní používání, ale také hravou energii vašeho dítěte. Kromě toho je i snadno sestavitelný.

Zábava pro děti od 3 let

Vhodný pro děti od 3 let, stůl doplňují dvě židličky, což umožní dětem mít své vyhrazené místo na hraní a malování. S tímto setem vytvoříte pro své děti ideální prostředí plné radosti a zábavy.

Zde si můžete stůl s židlemi zakoupit a tím udělat svému dítěti radost.

Bezpečnost je na prvním místě

Zaoblené rohy zajišťují větší bezpečnost dětí. Stůl má také maximální nosnost 20 kg a židle až 50 kg.

Kvalitní materiál

Stůl s židlemi je vyroben z kvalitní MDF desky, která zaručuje trvanlivost a odolnost. Rozměry stolu jsou 60 x 60 x 45 cm a židle mají rozměry 29,5 x 29,5 x 53 cm.

Tento dětský stůl s židlemi Tlapková Patrola je kvalitní, moderní a pohodlný set, který udělá radost dětem i rodičům. Navíc se jedná o skvělý dárek pro všechny malé fanoušky této oblíbené dětské televizní show.

Nenechte si ujít tuto příležitost a vytvořte svým dětem ideální prostředí plné zábavy a radosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.