Černý kovový konferenční stolek Kave Home Blackhill s velkou skleněnou deskou o rozměru 80 x 80 cm


Konferenční stolek Kave Home Blackhill minimalistického designu je tvořen působivým spojením skla a lakovaného kovu. Tato materiálová a barevná kombinace dotváří celkovou nadčasovost stolku a podtrhuje jeho eleganci. Blackhill představuje neotřelý a neokoukaný kousek, který bude skvělým designovým prvkem do každého moderního interiéru.

Elegantní design

Černý kovový konferenční stolek Kave Home Blackhill má minimalistický design a působí velmi elegantně. Skleněná deska na kovové konstrukci vytváří harmonickou kombinaci a stůl je velmi přitažlivým prvkem v interiéru. Navíc, jeho nadčasový design znamená, že se stane vaším oblíbeným kusem nábytku na mnoho let dopředu.

Funkce a využití

Konferenční stolek Kave Home Blackhill je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní a stylový konferenční stůl. Díky své velké skleněné desce má dostatek prostoru na umístění nejen nápojů a drobných předmětů, ale také pro papíry a dokumenty. Jeho lakovaný kovový rám zajišťuje stabilitu a bezpečnost pro všechny věci, které budete na něm umisťovat.

Kave Home Blackhill

Kave Home Blackhill není určen pouze pro kancelářské prostory, ale vynikne také v moderně zařízené obývací nebo zasedací místnosti. Jeho jednoduchý a štíhlý design s černým lakovaným kovovým rámem a skleněnou deskou dodá každému interiéru osobitou atmosféru. Navíc, stůl pořídíte v rozměrech 80 x 80 cm, čímž bude perfektně zapadat i do menších prostor.

Údržba a čištění

Konferenční stolek Kave Home Blackhill je velmi snadno udržovatelný. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud se vám na stůl dostanou skvrny ze zbytků jídla, lze je snadno odstranit vlhkým hadříkem namočeným v mýdle. Všechny části stolu snadno čistěte a udržujte vždy zářivé.

Kave Home Blackhill

Pro více informací a objednání Černého kovového konferenčního stolku Kave Home Blackhill s velkou skleněnou deskou o rozměru 80 x 80 cm si prohlédněte produktovou stránku zde: https://www.atcomplet.cz/produkt/cerny-kovovy-konferencni-stolek-kave-home-blackhill-80-x-80-cm-se-sklenenou-deskou

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.