Bílá skříňka ASIR GUPSE pro ukládání věcí

Multifunkční skříňka GUPSE pojme ručníky i všechnu potřebnou kosmetiku a přípravky v koupelně.
Nebo poslouží i jako botník v předsíni i skříňka na koření a utěrky v kuchyni.

Bílé provedení je velice elegantní a hodí se do většiny interiérů.

Skrinka ASIR GUPSE v bílém provedení je velmi praktickým předmětem, který se hodí do mnoha prostorů v domácnosti. Díky své velké výšce můžete do ní uložit i větší věci, ať už se jedná o ručníky v koupelně nebo boty v předsíni.

Melaminem potažené desky – dokonalá kvalita a odolnost skříňky.

Skříňka ASIR GUPSE je vyrobena z kvalitních melaminových desek, které zajišťují dokonalou odolnost a pevnost skříňky. Díky své tloušťce 18 mm skříňku můžete používat dlouhá léta bez jakýchkoliv problémů.

Skrinka ASIR GUPSE v bílém provedení

Široké využití v různých prostorách.

Díky své víceúčelovosti a prostornosti můžete skříňku ASIR GUPSE umístit prakticky kamkoliv. V koupelně vám bude sloužit k ukládání kosmetiky, v předsíni pak jako botník a v kuchyni můžete do ní uložit koření či utěrky. Bílé provedení výborně zapadne do každého interiéru.

Možnost připevnit na stěnu.

Skrinka ASIR GUPSE má jednu velikou výhodu – může být připevněna na stěnu. To zaručí její pevnost a stabilitu a zároveň ušetří prostor na podlaze. Díky tomu bude mít vaše koupelna, předsíň nebo kuchyně mnohem větší prostorové možnosti.

Skrinka ASIR GUPSE ukotvena na stěně

Pokud máte zájem o tuto multifunkční skříňku ASIR GUPSE, neváhejte a objednejte si ji ještě dnes na www.bestnabytek.cz!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tickets a jeho autorem je Tickets. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.